Kalendář Rozhlednovým rájem 2023 stolní

Vážení příznivci hradních a zámeckých věží, dovolte mně, abych Vám představil zcela nový stolní kalendář na rok 2023, nazvaný Rájem rozhlednovým – hradní a zámecké věže. Chtěl jsem totiž ještě jednou využít svoje obrázky z knihy Vyhlídkami králů z roku 2019. Kalendář je sestaven stejným grafikem a v podobném stylu, jako populární Fukalovy stolní kalendáře rozhleden, jen s tím rozdílem, že fotografie rozhleden nahradily kresby hradů a zámků.

Kalendář Rozhlednovým rájem – hradní a zámecké věže je vytvořen z několika odstínů hnědé barvy na starém podkladovém papíru na 30 oboustranně potištěných lesklých listech o rozměrech 322×151 mm, má kroužkovou vazbu a zadní karton, který rozložením vytvoří pevný stojánek.

Cena je 120,- Kč + poštovné a balné. Po předchozí domluvě je též možný odběr v Plzni a také v Praze.

Informace o kalendáři

 • Autoři: Jiří Štekl (kresby), Lukáš Černý (grafika)
 • Počet stran: 30
 • Datum vydání: březen 2022

Vybrané stránky

Objednávka kalendáře

Kalendář je možné objednat na emailu info@rozhlednovymrajem.cz, nebo prostřednictvím objednávkového formuláře uvedeného níže.

 • Cena: 120,- Kč
 • Forma dopravy:
  • osobní odběr v Plzni nebo v Praze (platba předem)
  • zaslání při platbě předem na bankovní účet (poštovné doporučeně + balné: + 70 Kč)
  • zaslání na dobírku (poštovné doporučeně na dobírku + balné: + 130 Kč)

Distribuce kalendáře bude probíhat od druhé poloviny března 2022. Pokud budete mít zájem i o tradiční nástěnný kalendář na rok 2023, tentokrát sestavený z velkých obrázků nejkrásnějších kamenných rozhleden celé ČR, můžete spojit obě objednávky do jedné a uspořit tím na poštovném. Plánované vydání nástěnného kalendáře a jeho následná distribuce bude probíhat pravděpodobně na začátku letní sezóny.

Objednávkový formulář

  Po odeslání formuláře budete kontaktování emailem s dalšími informacemi (bankovní spojení), v závislosti na zvolené formě dopravy.

  * Vaše jméno (např. Jan Novák)

  * Váš Email (např. jan.novak@seznam.cz)

  * Způsob dopravy
  Poštou na dobírkuPoštou s platbou předemOsobně v PlzniOsobně v Praze

  Vaše adresa (při zaslání na dobírku či platbě předem)

  Poznámka