Vaše oblíbená rozhledna 02/17

Vážení příznivci a přátelé rozhleden,

kromě populární ankety „Rozhledna roku“, která již za kalendářní rok 2016 skončila, jsme pro Vás připravili ještě jednu. Ta Vás bude provázet po celý rok 2017. Jedná se o anketu „Vaše oblíbená rozhledna“ v součinnosti s časopisem TURISTA. S vydáním každého nového čísla vyhlásíme hlasování o Vaši oblíbenou rozhlednu po jednotlivých krajích ČR. Na konci roku budeme mít tedy 14 krajských oblíbených rozhleden, mezi kterými rozhodnete opět hlasováním o nejoblíbenější rozhlednu ČR.

KLUB PŘÁTEL ROZHLEDEN, z. s., vyhlašuje anketu,

VAŠE OBLÍBENÁ ROZHLEDNA

Hlasujte prosím výhradně e-mailem na  rozhledna-anketa@centrum.cz 

a to vždy po zveřejnění této výzvy – nyní od 24. 2. do 30. 3. 2017.

V tomto termínu můžete hlasovat pro Vaší oblíbenou rozhlednu z kraje JIHOMORAVSKÉHO. Informativní seznam rozhleden je zde > http://rozhl.rajce.idnes.cz/.

Stačí napsat červené číslo rozhledny přímo do předmětu. Uznán bude pouze jeden hlas z jedné e-mailové adresy. Pište prosím jen číslo jedné rozhledny. Tři vylosovaní účastníci obdrží malou pozornost.

Seznam rozhleden je řazen abecedně se zkratkou bývalého okresu a slouží Vám jako pomůcka. Uvedeny jsou pouze rozhledny daného regionu, o kterých se právě aktuálně hlasuje. Vybrány byly jen klasické rozhledny, kterých máme v ČR téměř čtyři stovky, k tomuto účelu postavené. Obrazem zde: http://rozhledny.webzdarma.cz/jihomoravsky.htm

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *