Kalendář Rájem rozhlednovým 2018


Vážení rozhlednoví přátelé,

v loňském roce jsme se zavázali, že k distribuci kalendáře na rok 2018 dojde nejpozději na začátku letní turistické sezony, tedy v době, kdy pohybově naladěný lid po dlouhé zimě neleží jen u vody, nýbrž se rozletí po krajině a prozkoumává do nejmenších detailů každý kout naší vlasti. Toto období právě nastalo a my plníme svůj slib. Kalendář rozhleden Jižních Čech a Vysočiny právě opustil rotačky tiskárny a čeká jen na sešití kroužkovou vazbou a zatavení do ochranného igelitu. Věříme, že koncem června bude vše hotovo a my budeme moci nabídnout v pořadí již čtvrtý kalendář rozhleden našim zákazníkům.

Protože jsem zároveň od letošního května po čtyřiceti letech opustil řady Modré armády a rozšířil řady předčasných důchodů, musel jsem zároveň zlegalizovat svoji činnost. Kvůli daňovému přiznání, které za mě doposud podával zaměstnavatel, jsem se stal řádnou osobou samostatně výdělečně činnou, takže potíže s těmito administracemi teď budou ležet pouze na mých bedrech. Kvůli tomu a také kvůli sladění ceny s ostatními prodávajícími subjekty, jsme museli cenu kalendáře poněkud upravit směrem nahoru. Našim stálým zákazníkům jsme se pokusili, alespoň pro letošní rok, cenu ponechat na stejné úrovni, jako tomu bylo i v minulých letech, o čemž budou ještě osobně informováni mailem.

Věříme, že i přes tato drobná, ale nutná opatření, si kalendář na rok 2018 najde své zákazníky.

Kalendář Rájem rozhlednovým 2018 je celobarevný, obsahuje 14 listů velikosti A3 na výšku, je vytištěn na křídovém papíru, má spirálovou vazbu a zadní karton proti poškození.

Cena je 250,- Kč + poštovné. Po předchozí domluvě je též možný odběr v Plzni a znovu i v Praze.

Informace o kalendáři

 • Autoři: Jiří Štekl (text, kresby) a Zdeněk Benedikt (fotografie, grafika)
 • Počet stran: 14 x A3
 • Datum vydání: červen 2017

Vybrané stránky

 

Objednání kalendáře

Kalendář je možné objednat na emailu info@rozhlednovymrajem.cz, nebo prostřednictvím objednávkového formuláře uvedeného níže.

 • Cena: 250,- Kč
 • Forma dopravy:
  • osobní odběr v Plzni nebo v Praze (platba předem či při převzetí)
  • zaslání při platbě předem na bankovní účet (poštovné: + 50 Kč)
  • zaslání na dobírku (poštovné a dobírka: + 100 Kč)
 • Distribuce kalendáře bude probíhat od druhé poloviny července 2017

Objednávkový formulář

  Po odeslání formuláře budete kontaktování emailem s dalšími informacemi (bankovní spojení), v závislosti na zvolené formě dopravy.

  * Vaše jméno (např. Jan Novák)

  * Váš Email (např. jan.novak@seznam.cz)

  * Způsob dopravy

  Poštou na dobírkuPoštou s platbou předemOsobně v PlzniOsobně v Praze

  Vaše adresa (při zaslání na dobírku či platbě předem)

  Poznámka