ČD pro Vás

Začátkem roku 2013 začal vycházet v časopise ČD pro vás soutěžní cyklus o našich rozhlednách. Čerpal z knihy 333 výletů po rozhlednách Čech, Moravy a Slezska a byl součástí většího cyklu Za krásami Česka. Každý měsíc se tak čtenáři ve vlacích ČD mohli postupně seznámit s různými pamětihodnostmi, ale i dalšími zajímavostmi ve všech krajích naší vlasti. Samozřejmě, že k návštěvě památek a také rozhleden byl upřednostněn vlak, takže zde nechybělo ani železniční spojení. Bylo nám ctí, že jsme se i my se svojí troškou do mlýna mohli spolupodílet na vytvoření tohoto populárného seriálu v časopise, který se pyšní 130 tisícovým nákladem!

Věříme, že si rozhledny touto cestou našly místo i u těch čtenářů, kteří doposud neměli o našich rozhlednách příliš informací a že je tyto příspěvky budou motivovat k návštěvě našich zděných, dřevěných, ale i ocelových krasavic.

Od vydavatele časopisu máme předběžný příslib, že se cestující s tímto seriálem setkají ve vlacích ČD i v roce 2014.

 

 

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.