Pomoc jižní Moravě

Vážení rozhlednoví přátelé,

náš nový kalendář rozhleden severní Moravy a Slezska na rok 2022 již budeme mít zhruba do dvaceti dnů připravený k předání do tiskárny. Než ale dojde k jeho vytištění, zkompletování a distribuci, uplyne ještě několik dalších dlouhých týdnů. A to je hrozně moc dlouhá doba na rychlou a účinnou pomoc. Oblast jihovýchodní Moravy, postižená nebývalou živelní pohromou, potřebuje totiž finanční zdroje na svoji obnovu co nejdříve.


Proto jsem se rozhodl, že z každého prodaného kusu kalendáře, věnujeme společně každý po desetikoruně. Spočetl jsem si, že pravidelných odběratelů, kterým za jejich stálou přízeň dávám výraznou slevu z původní ceny, je každoročně zhruba stovka. Jednoduchým výpočtem jsem tedy došel k částce dva tisíce korun. Tisícovku za sebe a tisícovku od Vás. Jsem přesvědčen, že zvýšení ceny o deset korun nikdo z Vás ani nepozná a že opravdu každý rád přispěje na potřebnou věc. Jako důkaz přikládám výpis ze svého účtu, na nějž mně pravidelně zasíláte úhrady za odběr kalendářů.

Pevně věřím, že naše společná finanční pomoc najde své adresáty a že dělný jihomoravský lid zase navrátí této oblasti svoje neopakovatelné kouzlo!


Děkuji Vám všem, Jiří Štekl.

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.