Pomoc Vlčí hoře

Vážení fandové rozhleden,

nový nástěnný kalendář vybraných dřevěných rozhleden na příští rok, nazvaný Rozhlednovým rájem 2024, jsme společně s mým grafikem po dlouhých debatách a kompromisech zkompletovali a v tomto týdnu konečně zadali do tisku. Kalendář je opět sestaven výhradně z nových velkých autorových kreseb. Ještě před jeho distribucí bych rád opět pomohl malým příspěvkem, tentokrát jedné požárem poničené rozhledně.

Začátkem dubna, přesněji čtvrtého, došlo ke kompletnímu vyhoření turistické chaty na Vlčí hoře ve Šluknovském výběžku. Na přilehlé rozhledně došlo k ohoření dřevěného obložení části věže, poškození schodiště a střechy a vysklení oken.

Stejně, jako tomu bylo v minulém roce, kdy jsme společně pomáhali požárem zasaženému NP České Švýcarsko a předloni tornádem poničené jižní Moravě, budu rád, když opět společně pomůžeme i nyní. Z každého prodaného kusu kalendáře odevzdám deset korun na rekonstrukci poničené rozhledny. Dnes jsem proto poukázal na Platformu Donio dva tisíce korun. Tisícovku opět za sebe a druhou tisícovku, kterou vyberu po desetikoruně postupně od Vás, stálých zákazníků. Věřím, že mě v tomto úsilí rádi podpoříte i letos.

Jsem přesvědčen, že naším společným přáním bude rychlé obnovení plné funkce historické rozhledny z konce devatenáctého století.

Srdečně Vám všem děkuji, Jiří Štekl.

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.