Svět knihy 2014

Jedenáctý ročník mezinárodního festivalu map a turistických průvodců Tourmap se opět tradičně konal v Praze a v Karlových Varech. Do letošního ročníku bylo přihlášeno 384 turistických map a 197 turistických průvodů z celého světa.

Na veletrhu Svět knihy se v pátek 16. května od 11 hodin v Literárním sále předávaly ceny tohoto festivalu. V kategorii turistických průvodců zvítězil Katalog pro cestovní kanceláře a odborníky – České dědictví UNESCO, před knihou 333 výletů po rozhlednách Čech, Moravy a Slezska z nakladatelství Cykloknihy s.r.o. Cenu za třetí místo si odnesl průvodce The Adventure Guidebook to the Maltese Islands.

Velice nás toto ocenění potěšilo a zároveň povzbudilo v další badatelské činnosti po našich rozhlednách. Je velice potěšitelné, že přes všechny nepříznivé ekonomické a finanční krize tohoto světa jsou rozhledny neustále v oblibě a jejich počet se každým rokem rozrůstá.

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.