Tato originální osmadvacetimetrová dvourozhledna vznikla v roce 2011 spojením dvou již nevyužívaných ocelových příhradových konstrukcí, které od roku 1980 sloužily pro přenos bezdrátového telefonního spojení. K bočnímu vyztužení celé konstrukce pak slouží ještě dva páry ocelových lan.

Zajímavý kruhový výhled ze dvou zastřešených vyhlídkových plošin spojených 18 metrovou lávkou ve výšce 25 metrů (M. Albrechtice, Opava, Slezské Rudoltice, Vysoká hole v Jeseníkách, rozhledny Biskupská kupa, Cvilín a Úvalno, Glubczyce v Polsku).

Pohodlná přístupová cesta začíná v Městě Albrechticích, které leží na hlavní silnici z Krnova do polského Prudniku. Dobrá asfaltová silnice přetíná železniční trať na krnovském zhlaví a až k Bezejmennému potoku vede po rovině. Pak se ale musíme zakousnout do prudkého 1500 metrů dlouhého stoupání až na sedlo, kde se nachází modře značená odbočka doprava. Od ní je to na vrchol ještě 700 metrů převážně do příkrého kopce. Nejprve po hlinité luční cestě až na kraj lesa, kde je závora. Pak následuje velmi příkré stoupání po hrubé šotolině a těsně před závěrečným dvacetimetrovým strmým výjezdem pod rozhlednu je dokonce krátká rovinka na vydýchání.

Sjízdné pouze na horském kole.

Suvenýry na obecním úřadu ve Městě Albrechticích.