Pětadvacetimetrová dřevěná věž s kovovými spojovacími prvky a točitým schodištěm z roku 2019. V anketě pořádané Klubem přátel rozhleden o rozhlednu roku 2019 obsadila 2. místo.

Nádherný kruhový výhled z otevřeného ochozu ve výšce 21 metrů na celý Most se všemi dominantami, jako je vrch Hněvín, přesunutý kostel Nanebevzetí Panny Marie, rekultivovaný důl s jezerem Most, nedaleký vrch Špičák a Zlatník, hřebeny Krušných hor od Klínovce, přes Jedlovou až po Bouřňák a Komáří Vížku, zámek Jezeří, elektrárny Prunéřov a Tušimice, České středohoří a Doupovské hory.

Areál dětského zábavního komplexu s lanovým bludištěm je situován do středu městského parku v centrální části města. Od hlavního vlakového nádraží se vystoupá kilometrový prudký kopec Moskevskou ulicí až k velké křižovatce s ulicemi Bělehradská a Jiřího z Poděbrad. Zde se po úzké asfaltové silničce na kraji rozsáhlého parku vystoupá příkré stoupání na plochý vrchol, který je protkán množstvím úzkých, většinou asfaltových parkových cest. Poslední úsek k rozhledně je však vysypán jemným štěrkem.

Opatrně sjízdné i na silničním kole.

Suvenýry a občerstvení v pokladně areálu.