Jednadvacetimetrová tříboká celobetonová rozhledna z roku 2021 s vnějším schodištěm. Trojúhelník, triquetra, jako nedílné spojení tří prvků, má symbolizovat svazek tří obcí Hýsly, Ježov a Žádovice, které se spolupodílely na výstavbě rozhledny.

Kruhový výhled z otevřeného ochozu ve výšce 16 metrů (Kyjov, rozhledna Bukovanský mlýn, vysílač Babí lom, Buchlov, Bílé Karpaty s Velkým Lopeníkem a Velkou Javorinou, Pálava, Chřiby, Ždánický les).

Z obce Hýsly, kde do roku 2017 stávala dřevěná rozhledna Johanka, se uprostřed obce u autobusové zastávky zatočí kolmo mezi ovocnými sady do prudkého kopce. Úzká asfaltka končí po 340 metrech u vinných sklípků, kde je zapotřebí zatočit doleva a po velmi hrubé cestě 200 metrů po rovině dojet na konec sklípků. Odtud už stoupá 270 metrů dlouhá polní hlinitokamenitá cesta kolem vinice na odpočívadlo, kde se zatočí prudce doprava a do mírného kopce se po 300 metrech dojede až k rozhledně. Z opačné strany, z obce Žádovice, se opět z prostředku obce zatočí do prudkého kopce mezi staveními. Asfalt postupně vystřídají betonové panely a po 400 metrech pokračuje už jen kamenitá vozová cesta v délce 200 metrů na začátek vinice. Zde se prudce zatočí doprava a pokračuje se téměř po rovině dalších 300 metrů k levotočivé zatáčce. Následuje posledních 700 metrů nejprve do prudkého kopce, ale po dosažení plochého vrcholu už se k rozhledně dojede téměř po rovině.

První cesta je s velkou opatrností a za sucha sjízdná i na silničním kole. Druhá, mnohem kamenitější, pouze na horském kole.

Suvenýry v hýselském hostinci.