17 metrů vysoká zděná věž z roku 1884. Kvůli havarijnímu stavu byla po dlouhých průtazích v roce 2012 původní věž zcela demontována a  zahájena výstavba nové rozhledny. Ta pak byla slavnostně otevřena 28. 10 2013.

Fantastický kruhový výhled z otevřeného ochozu ve výšce 14 metrů (hřebeny Krušných hor s rozhlednami Fichtelberg, Auersberg, Plešivec, Blatenský a Tisovský vrch, Podkrušnohorská hnědouhelná pánev s elektrárnami Prunéřov, Tušimice a Počerady, Doupovské hory, Slavkovský les, za dobré viditelnosti i Šumava, Český les, Děčínský Sněžník, Lužické hory, Ještěd, Milešovka, Říp).

K rozhledně vede kvalitní asfaltová silnice z Jáchymova přes Boží Dar směrem na Vejprty. Už samotné stoupání z Jáchymova je velmi prudké. Na Boží Dar je možné se dostat rovněž z Horní Blatné nebo z Abertam, z opačné strany vede k odbočce k rozhledně silnice z Vejprt nebo z Měděnce. Vždy je ale třeba překonat značný výškový rozdíl hřebene Krušných hor. Zmiňovaná odbočka k rozhledně se nachází 2 km nad Božím Darem ve směru na Vejprty. Na této silnici fouká velmi často silný vítr. K rozhledně je to odtud 2 kilometry do prudkého kopce po kvalitní asfaltce.

Všechny cesty jsou dobře sjízdné na silničním kole.

Občerstvení v horském hotelu nebo na konečné stanici lanové dráhy, která sem vede ze známého lázeňského města Jáchymova nebo v infocentru na Božím Daru.

Suvenýry ve věži nebo v infocentru na Božím Daru.