Osmadvacetimetrová ocelová věž z roku 2014, svými rozkročenými stojinami vzdáleně připomínající pražský Petřín a nebo ještě troufaleji pařížskou Eifelovku.

Nádherný kruhový výhled ze zastřešeného ochozu ve výšce 25 metrů (jediná rozhledna, ze které můžete současně spatřit Brno i Prahu – televizní přenašeč nad Zbirohem a meteorologický radar na Brdech, dále pak Rokycany, Mirošov, Plzeň, Brdy, Radyni, rozhlednu Na Skále, na obzoru pás Šumavy, Českého lesa a Krušných hor).

Odbočka k rozhledně se nachází na vrcholu prudkého až příkrého stoupání z Rokycan do Veselé (opačným směrem je stoupání podstatně příznivější). Na sedle odbočíme doprava a po široké šotolinové lesní cestě dojedeme mírným stoupáním po 150 metrech k rozcestí. Zde záleží jen na nás, kterou cestu vybereme. Obě nás dovedou pod samotný vrchol, na obou se střídají úseky mírného a prudkého stoupání, ale ta pravá je o  500 metrů delší. Obě se pak setkají jihozápadně od vrcholu, kde ovšem skončí veškerá legrace. Čeká nás závěrečný 300 metrový výjezd k rozhledně. Prvních 150 metrů je ještě milosrdné příkré stoupání po rozdrcené stavební suti, po roce již naštěstí dosypané jemnou šotolinou. Ovšem před pravotočivou zatáčkou, kde se nám objeví silueta rozhledny v plné kráse, se nám do cesty postaví strmá cesta kolmo do kopce. Kdo sesedne, už se znovu nerozjede! Tento úsek je nebezpečný i ve sjezdu.

Sjízdné pouze na horském kole.

Suvenýry v informačním centru  v Rokycanech.