Šestnáctimetrová dřevěná rozhledna s vnitřním ocelovým vinutým schodištěm z roku 2014, která svým tvarem záměrně připomíná číši vína.

Kruhový výhled z otevřené plošiny ve výšce 15 metrů (V. Javořina, Buchlov, Holý kopec, Travičná, Sv. Antonínek, Veselí/M.).

K rozhledně vedou dvě cesty. Snadnější začíná ve Veselí nad Moravou na jihovýchodním okraji města ve směru na Kozojídky. Na konci zástavby odbočuje ze silnice na Kozojídky modře značená turistická cesta, která vede nejprve po panelové cestě mezi poli po rovině a pak i mírně z kopce. Po 1200 metrech panely přechází do hlinité vozové cesty, která se začíná zprvu jen mírně, později prudce a na začátku vinice pod vrcholem dokonce příkře zvedat. Cesta končí po 2 kilometrech u malého altánku, odkud je to k rozhledně už jen 60 metrů po rovině.

Z opačné strany vede k rozhledně 2500 metrů dlouhá modře značená vozová cesta z Hroznové Lhoty. Nejprve se jede po rovině mezi poli a pak jablečno-třešňovou alejí. Po 1200 metrech se prudce zatočí doleva a pro změnu alejí mohutných ořešáků se po velice zarostlé úzké pěšině vystoupá postupně prudký, v závěru až příkrý kopec na zalesněný vrchol.

Obě cesty jsou sjízdné pouze na horském kole.

Suvenýry v informačním centru ve Veselí nad Moravou.