Osmnáctimetrová kovová rozhledna z roku 2020 s nadvakrát vzájemně překříženými stojinami, které jsou osazeny borovicovými latěmi. Díky nim pak celá rozhledna působí dojmem dřevěné stavby a velice dobře zapadá do okolní krajiny.

Kruhový výhled z kryté plošiny ve výšce 14 metrů zatím ještě trochu kazí okolní náletové listnaté stromy, které však mají být v době vegetačního klidy poraženy (Bor, Velká Hejšovina, Božanovský a Ruprechtický Špičák, stolová hora Ostaš, Čáp, Krkonoše od Pomezního hřbetu, přes Svorovou horu až po Sněžku, Studniční, Luční, Světlou a Černou horu, Dobrošov a věž Náchodského zámku).

Do Vysoké Srbské dojedeme z hronovského náměstí Čs. armády po pěti kilometrech stále do prudkého kopce přes obec Zlíčko. Z malé návsi u obecního úřadu pak k rozhledně stoupá dvousetmetrová cesta do prudkého svahu. Nejprve se jede 140 metrů po kamenité cestě a pak se zatočí na vyjetou luční pěšinu, která po 80 metrech končí přímo u rozhledny. Samotná věž pak stojí na hraně strmého zalesněného hřebene.

Z Hronova až do Vysoké Srbské dobře sjízdné na silničním kole, poslední dvousetmetrový úsek z návsi je sjízdný pouze na horském kole.

Občerstvení a suvenýry v hostinci na návsi.