Čtrnáctimetrová dřevěná rozhledna z roku 2009 se čtyřmi strmými dřevěnými schodišti připomínajícími spíše než schody žebřík. Při sestupu je proto dobré jít čelem k žebříku.

Výhled z jedenáctimetrové kryté plošiny je kvůli vrcholku vyššího kopce omezen pouze severovýchodním směrem (Valašské Meziříčí, hřeben Beskyd s Radhoštěm, Jeseníky).

Začátek výstupu je možno zvolit u hasičárny v obci Jarcová, ležící na druhém břehu Vsetínské Bečvy než hlavní silnice Valašské Meziříčí – Vsetín. Nejprve se jede kolmo do svahu po asfaltové silnici mezi rodinnými domky a po žluté značce se vystoupá příkrý kopec. Po kilometru uhýbá žlutá značka doprava, ale my musíme pokračovat už po dosti rozbité hrubé asfaltce do příkrého až strmého kopce až po dalších 850 metrech dojedeme na křižovatku, kde se odbočí prudce doleva. Písčitokamenitá cesta vede 300 metrů téměř po rovině, zato je však zakončena asi padesátimetrovým strmým výjezdem. Po 200 metrech se dojede na předěl kopce, odkud se překvapivě klesá šikmo svahem 300 metrů doleva až k rozhledně po luční vozové cestě.

Sjízdné pouze na horském kole.

Občerstvení a suvenýry v přilehlém kiosku pod rozhlednou.

Vzhledem ke špatnému stavu dřevěné konstrukce byla rozhledna v květnu 2018 stržena.